France Car - O dealerství

O dealerství

Společnost FRANCE CAR s.r.o. je také autorizovaným prodejcem vozů značky Dacia, jimž zároveň poskytuje odborný servis ve svém zázemí. Nabízíme úsporné a spolehlivé vozy, cenově dostupné širokým vrstvám obyvatel. Svůj vůz si najde jak jednotlivec 
v provedení sedan, tak i početná rodina ve variantě MCV nebo podnikatel v její užitkové verzi.

O nás


Od léta 2008 rozšiřujeme stávající nabídku o vůz v karosářské variantě hatchback 
s názvem Dacia Sandero, který úspěšně přebírá štafetu od svých starších sourozenců 
a dává vozům Dacia nový rozměr. Současně s ním přichází i nový faceliftovaný model Logan a MCV.

Od března 2009 se rozrůstá rodina vozů Dacia o užitkové vozy v karosářských variantách VAN a Pick-Up, vycházejících rozměrově z platformy MCV. 
V prodeji je laminátová nástavba na Pick-up, rozšiřující možnost využití tohoto praktického vozu. V rodině vozů Dacia je od srpna 2009 Sandero STEPWAY, 
vůz v limitované výbavě s paketem SUV a zvýšenou světlou výškou na 17,5 cm.

A jako zatím poslední, v pořadí šestou novinkou, která rozšíří paletu nabízených vozů bude od června 2010 vůz kategorie SUV s názvem Duster. Bude nabízen s pohonem přední nápravy nebo s variabilním pohonem obou náprav. Podvozkové orgány čtyřkolky budou mít shodnou platformu s osvědčenými vozy NISSAN QASQHAI. Od května si nový vůz Dacia Duster již můžete objednat!

  • Dacia – to jsou odolné a prostorné vozy, na které je spolehnutí.
  • Dacia – to je spotřebitelsky příznivý poměr cena/užitná hodnota.
  • Dacia – to je předpoklad Vaší spokojenosti.

Při výrobě vozů Dacia jsou dodržovány veškeré postupy výroby a kontroly skupiny Renault. Vozy Dacia byly vyvíjeny v "Technocentre Renault" v Paříži, kde byla pro vozy převzata řada provozem odzkoušených konstrukčních prvků z řady vozů Renault. 
To poskytuje dostatečnou záruku spolehlivosti vozů Dacia, kdy záruka na mechanické díly a skryté vady je výrobcem poskytována po dobu tří let nebo na interval sto tisíc ujetých kilometrů. Ve spojení s DACIA Finance je možnost tuto záruku prodloužit na celkových pět let s limitem sto tisíc ujetých kilometů. Za příplatek je možnost záruku prodloužit na pět nebo šest let s limitem sto tisíc ujetých kilometrů. Po celou dobu základní i prodloužené záruky je možno bezplatně, pokud se na případnou závadu vztahuje záruka, využít NON-STOP servisní asistenční službu v síti servisních opraven Renault/Dacia v celé Evropě.

Nyní nově nabízíme možnost přestavby vozu na LPG montáží špičkového italského zařízení značky TARTARINI.

Přijďte se přesvědčit o kvalitě vozů Dacia - nabízíme předváděcí jízdy s vozy, které průběžně obměňujeme a se slevou nabízíme k odprodeji.

Těšíme se na Váši návštěvu v prodejním areálu firmy France Car s.r.o. v Hradci Králové a Pardubicích - Dražkovicích.

Prodáváme vozy značek